let’s keep the awkward silence away – Angielski. Mów Obłędnie!

 Author’s note: 

This post is dedicated to my polish readers. 

It’s a review of english course book. For more info about the book you can clik here

Dziś przychodzę do Was, moi drodzy w nietypowym wydaniu, bo w języku polskim. 

Jest to chyba mój pierwszy post na blogu w moim matczynym języku. A okazja jest wyjątkowa, gdyż chcę się z Wami podzielić pewną książką, która wpadła niedawno w moje ręce. 

Zapewne większość z Was wie, że z zawodu jestem nauczycielką języka angielskiego. Przeważnie uczę dzieci, ale zdarzają się również dorośli. Książka, którą chcę Wam przedstawić nadaję się idealnie dla osób, które początki nauki języka angielskiego mają już za sobą i szukają podręcznika, który ułatwi im posługiwanie się językiem obcym w życiu codziennym. Taką pozycją jest właśnie „Angielski. Mów Obłędnie!” Lilka Poncyliusz-Guranowska, wydawnictwa EDGARD

Podręcznik ten podzielony jest na 16 rozdziałów tematycznych; od tego jak zacząć?; zwroty na każdą okazję, negocjacje, rozmowy o pracę, small talk, rozmowy telefoniczne, aż po opowiadanie historii. W każdym z działów czytelnik trenuje jedną lub więcej określonych strategii komunikacyjnych. Poznaje również zwroty słowne, które po polsku przychodzą nam do głowy automatycznie, a w języku angielskim zawsze nam ich brakuje. Część materiału wzbogacona jest o nagrania mp3 do pobrania na stronie www.jezykiobce.pl/gratis po wpisaniu odpowiedniego kodu, który znajduje się w książce. W każdym z rozdziałów spotkasz również zabawne rysunki, podpowiedzi i wskazówki, diagramy z ciekawostkami oraz ćwiczenia, do których klucz znajduje się na końcu podręcznika. 

Podręcznik „Angielski. Mów Obłędnie!” urzekł mnie przede wszystkim zabawną szatą graficzną, prostotą przekazywanych informacji czytelnych dla każdego, ilością zwrotów używanych w mowie potocznej w j. angielskim oraz ciekawymi ćwiczeniami. 

Jeśli tak jak ja lubicie się uczyć z książek w wydaniu papierowym, znacie podstawy angielskiego ale nadal chcecie poszerzyć swoją widzę to „Angielski. Mów Obłędnie!” jest pozycją jak najbardziej dla Was! Szczerze polecam! 

Książkę możecie kupić bezpośrednio tutaj, a na hasło WOODS macie 20% rabatu, ważny do 18.10.20 i co najfajniejsze łączy się z innymi rabatami/promocjami. Zachęcam do zakupów! 

2 uwagi do wpisu “let’s keep the awkward silence away – Angielski. Mów Obłędnie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s